  • : GC-INVERT-12V-300W-INV07
Съгласен съм с Общите условия
Мобилен DC/AC инвертор за захранване на преносими компютри и устройства с 230V (AC) в автомобил
Здрав метален корпус
Изходно напрежение AC: 230V/50Hz
Мощност: 300W
Ефективност 85%
Цвет Черен
Гаранция 24 месеца
Производител Green Cell
Размери 150х106х60мм
Размери с монтажна скоба 15,6cm x 10,6cm x 6,2cm
Тегло 638гр
Входно напрежение 12V DC
Изходно напрежение 230V AC
Изходна честота 50Hz
Защита от пренапрежение Да
Тип синусоида ЧИСТА синусоида
Моментна мощност (импулсна) 600W
Стойност на предпазителя 30A
Брой предпазители 1
Консумирана мощност на празен ход 0,38A
Продуктов код INV07
Здрав метален корпус
Мощност: 300W
Ефективност 85%
Цвет Черен
Гаранция 24 месеца
Производител Green Cell
Размери 150х106х60мм
Тегло 638гр
Входно напрежение 12V DC
Изходно напрежение 230V AC
Изходна честота 50Hz
Защита от пренапрежение Да
Тип синусоида ЧИСТА синусоида
Стойност на предпазителя 30A
Брой предпазители 1
Продуктов код INV07
Данни, подадени от официалния вносител за България.
АтрибутСтойност
Входно напрежение12 V
Изходно напрежение230 VAC
Форма на изходното напрежениеЧиста синусоида
Power300 W
Тегло0.65кг
АтрибутСтойност
Тип инверторАвтономен (Off-Grid)
Номинална изходна мощност (W)300
Брой фазиЕднофазен
Изходно напрежение230V
Максимално DC напрежение (V)15
Форма на изходния сигналЧиста синусоида
Брой MPPT тракери (count)0
Максимална ефективност (%)90
Съвместим с батерияДа
Wi-Fi мониторингНе
Степен на защитаIP20
ОхлажданеАктивно (вентилатор)
Тегло (kg)0.6
Тегло0.65кг
Инвертор GREEN CELL 12V 300W/600W Pure Sine Wave
Превърнете 12V акумулатора на автомобила си в надежден 230V източник с чиста синусоида, подходяща за чувствителна електроника като лаптопи, медицински устройства и електроинструменти. Номинална мощност 300W и пикова 600W осигуряват стабилна работа за широк кръг уреди.
Ключови Предимства
  • Тиха работа — Интелигентен вентилатор работи само при необходимост, намалявайки шума.
Номинална изходна мощност (W)300 W
Пикова мощност (W)600 W
Изходно напрежение230V
Входно напрежение12V DC
Какво има в кутията
  • Инвертор GREEN CELL 300W